Naujienos

Mes - galime!
Mes - galime!

   Šiauliuose balandžio 9–10 d. vyko Lietuvos neįgaliųjų sporto federacijos bilijardo (pulo-8) čempionatas, kuriame  dalyvavo ir mūsų Raseinių neįgaliųjų dienos užimtumo centro sportininkai. Puikiai Raseinių garbę gynė Dainius Sugintas, Anželika Gagaitytė ir Irena Perminienė.

   Tarp vyrų, kurie buvo suskirstyti į 4 pogrupius po šešis, D. Sugintas į atkrentamąsias varžybas pateko įveikęs      visus varžovus. Ketvirtfinalyje rezultatu 2-1, o pusfinalyje 3-1 pakankamai lengvai įveikęs priešininkus, finalinėje dvikovoje jis turėjo įrodyti ne tik tikslų žaidimą, bet ir psichologinį tvirtumą: 0-2  po pirmųjų partijų atsilikęs vilniečiui, sugebėjo susikaupti ir įveikti varžovą likusiose 3-jose partijose, galutiniu rezultatu 3-2 tapdamas Respublikos čempionu.

   Moterų ir merginų grupėje šauniai sužaidė ir mūsų rajono atstovės: Anželika ir Irena. Tik po atkaklios kovos Anželika pusfinalio kovoje nusileido varžovei iš Klaipėdos rezultatu 2-1, o Irena pralaimėjo kitą pusfinalio mačą tokiu pačiu rezultatu.

   Dėl trečios vietos susitiko abi mūsų sportininkės. Rezultatu 2-1 garbingai laimėjo Anželika. Ji tapo Lietuvos pulo-8 žaidimo čempionato prizininke. Sveikiname laimėtojus ir linkime kuo geriausios sėkmės kitose varžybose!

   Visus neįgaliuosius ir jų šeimos narius kviečiame aktyviai dalyvauti projekto „Neįgaliųjų socialinė integracija per kūno kultūrą ir sportą " veiklose!

 

 

Projekto vykdytojas Edmundas Viršilas